TP-LINK M7000 4G LTE mobilni brezžični usmerjevalnik (M7000)
TP-LINK M7000 4G LTE mobilni brezžični usmerjevalnik (M7000)
Naša cena:
38,27 €
Redna cena:
47,25 €
Spletna cena:
38,27 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (8,98 €)
Garancija:
Najmanj 1 leto, glej opis
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
6935364086886
Naša koda:
MRBTP667
Splošni opis:
| Standard: | IEEE 802.11b/g/n |
|---|---|
| Frekvenca: | 2,4 GHz |
| Porti: | 1x micro USB za polnjenje, 1x SIM reža za kartico |
| Brezžična hitrost: | 300Mbps |
| Antena: | notranja antena |
| USB priključek: | 1x microUSB (polnjenje) |
| Gumbi: | gumb za vklop / izklop |
| Varnost: | WPA-PSK/WPA2-PSK, Wireless MAC Filtering |
| Vsebina paketa: | 4G LTE Mobile Wi-Fi M7000 Micro USB kabel Baterija 2000mAh Priročnik za hitro namestitev |
| Napajanje: | vgrajena 2000 mAh polnilna baterija |
| Dimenzije | 94 × 56,7 × 19,8 mm |
Tehnične lastnosti:
Design
Reset button
Yes
Product colour
Black
LED indicators
WLAN
,
Power
Device type
Cellular network router
Power
Power source type
Battery
Battery capacity
2000 mAh
Output current
1 A
Output voltage
5 V
Security
Security algorithms
WPA-PSK
,
WPA2-PSK
,
SSID
Operational conditions
Operating relative humidity (H-H)
10 - 90%
Storage relative humidity (H-H)
5 - 90%
Operating temperature (T-T)
0 - 35 °C
Storage temperature (T-T)
-20 - 60 °C
Weight & dimensions
Height
19.7 mm
Depth
56.6 mm
Width
94 mm
Performance
Windows operating systems supported
Windows Vista
,
Windows XP
,
Windows 8
,
Windows 7
,
Windows 10
Mac operating systems supported
Yes
Web-based management
Yes
Mobile operating systems supported
Windows Phone
,
Android
,
iOS
Packaging data
Package depth
95 mm
Package weight
150 g
Package width
135 mm
Package height
50 mm
Packaging content
Cables included
Micro-USB
Wireless LAN features
WLAN data transfer rates supported
300 Mbit/s
Wi-Fi standards
802.11b
,
802.11g
,
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi
Yes
Ports & interfaces
USB port type
Micro-USB
USB port
Yes
Logistics data
Harmonized System (HS) code
85176990
Mobile network
UMTS bands supported
900
,
2100 MHz
,
850
Data network
LTE
,
4G
,
3G
4G standard
LTE-FDD
SIM card type
MicroSIM
4G bands supported
1800
,
2300
,
2100
,
800
,
900
,
2600
,
850
,
2500 MHz
3G standards
HSPA
,
UMTS
,
HSPA+
3G bands supported
850
,
2100
,
900 MHz
Ethernet LAN features
Networking standards
IEEE 802.11g
,
IEEE 802.11n
,
IEEE 802.11b
DHCP client
Yes
Ethernet LAN interface type
Not available
DHCP server
Yes
Ethernet LAN
No

