CUDY WR3000 AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 (WR3000 )
CUDY WR3000 AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 (WR3000 )
Naša cena:
38,02 €
Redna cena:
46,93 €
Spletna cena:
38,02 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (8,91 €)
Garancija:
2 leti
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
6971690792831
Naša koda:
MRBCU993
Splošni opis:
| Standard: | IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz; IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
|---|---|
| Frekvenca: | 5 GHz, 2.4 GHz |
| Porti: | 1x 1000/100/10 Mbps WAN, 3x 1000/100/10 Mbps LAN |
| Brezžična hitrost: | 2402 Mbps (5 GHz), 574 Mbps (2.4 GHz) |
| Antena: | 4x fiksna, vsesmerna |
| Gumbi: | WPS / Reset gumb |
| Varnost: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA2-PSK/WPA3-SAE |
| Procesor: | 1.3 GHz Dual-Core ARM Cortex-A53 CPU |
| Vsebina paketa: | Wi-Fi usmerjevalnik, napajalnik, Ethernet RJ45 kabel, Navodila za hitro namestitev |
| Napajanje: | 12V/1A |
| Dimenzije | brez anten: 180 x 107 x 35 mm, z antenami: 200 x 117 x 35 mm |
Tehnične lastnosti:
Design
LED indicators
LAN, Power, Status, WPS
Product colour
Black
Product type
Tabletop router
Power
Output voltage
12 V
Output current
1 A
Power source type
DC
Security
Security algorithms
WPA
,
WEP
,
WPA2
,
WPA-PSK
,
WPA3
,
WPA2-PSK
Parental control
Yes
Guest access
Yes
Management features
MU-MIMO technology
Yes
Web-based management
Yes
Bandwidth control
Yes
Reset button
Yes
WPS push button
Yes
Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME)
Yes
Weight & dimensions
Height
35 mm
Width
200 mm
Depth
117 mm
Network
Ethernet LAN interface type
Gigabit Ethernet
Dynamic DNS (DDNS)
Yes
Maximum Tx power (2.4 GHz)
20 dBmW
Port forwarding
Yes
Ethernet LAN data rates
100
,
10
,
1000 Mbit/s
Number of guest networks (2.4 GHz)
1
Port triggering
Yes
Maximum Tx power (5 GHz)
23 dBmW
Ethernet LAN
Yes
Number of guest networks (5 GHz)
1
System requirements
Windows operating systems supported
Windows 7
,
Windows 8
,
Windows 8.1
,
Windows Vista
,
Windows 2000
,
Windows 98SE
,
Windows NT
,
Windows XP
,
Windows 10
Mac operating systems supported
MacOS
Mac compatibility
Yes
Packaging data
Package type
Box
Number of products included
1 pc(s)
Packaging content
Cables included
LAN (RJ-45)
AC adapter included
Yes
Wireless LAN features
Wi-Fi standards
802.11g
,
Wi-Fi 4 (802.11n)
,
Wi-Fi 5 (802.11ac)
,
802.11a
,
Wi-Fi 6 (802.11ax)
,
802.11b
WLAN data transfer rate (max)
2402 Mbit/s
Wi-Fi band
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
Top Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
WLAN data transfer rate (second band)
2402 Mbit/s
WLAN data transfer rate (first band)
574 Mbit/s
Protocols
DHCP client
Yes
Ports & interfaces
DC-in jack
Yes
Ethernet LAN (RJ-45) ports
3
WAN connection
SIM card slot
No
DSL WAN
No
WAN connection type
RJ-45
Ethernet WAN
Yes
3G/4G USB modem compatibility
No

