MIKROTIK cloud switch CRS326-24G-2S+RM 24-port 2x SFP+ Dual boot
Mikrotik 24-portno Gigabit Ethernet stikalo z dvema priključkoma SFP + ima funkcijo Dual boot, ki vam omogoča, da izberete kateri operacijski sistem raje uporabljate, RouterOS ali SwOS.
Naša cena:
204,39 €
Že od 10.01 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
252,33 €
Spletna cena:
204,39 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (47,94 €)
Garancija:
Najmanj 1 leto, glej opis
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
3830066703396
Naša koda:
MRZMI987
Splošni opis:
Če želite imeti poenostavljeno stikalo OS z več funkcijami za preklop, uporabite SwOS. Če ste navajeni na Winbox in želite uporabljati usmerjanje in druge funkcije nivoja 3 na nekaterih priključkih vašega CRS, uporabite RouterOS.
Omogoča vam vse osnovne funkcionalnosti za managed stikalo in še več: omogoča upravljanje port-to-port forwarding, uporabo MAC-filtra, konfiguracijo VLAN, mirror traffic, omejitve pasovne širine in celo prilagajanja nekaterih naslovov naslovov MAC in IP. SFP ohišje podpira module SFP 1,25 Gb SFP in 10 Gb SFP+.
| Proizvajalčeva koda | CRS326-24G-2S+RM |
|---|---|
| Proizvajalec: | MIKROTIK |
| Vmesniki: | 24x 10/100/1000 Ethernet; 2x SFP+ |
| Programske funkcije: | RouterOS / SwitchOS, License level 5 |
| Poraba: | 24 W |
| Dimenzije: | 440 x 144 x 44 mm |
| Garancija | 12 mesecev |
| Vsebina paketa: | 24 V 1,2 A napajalni adapter Rack nosilca |
| Dodatno: | 1-jedrni ARM procesor 800 MHz, 512 MB RAM, 16 MB Flash |

