TP-link stikalo 24-port Gigabit 10/100/1000 (TL-SG1024D)
TP-link stikalo 24-port Gigabit 10/100/1000 (TL-SG1024D)
Naša cena:
86,74 €
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Že od 16.03 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
107,09 €
Spletna cena:
86,74 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (20,35 €)
Garancija:
Najmanj 1 leto, glej opis
Dobavljivost:
Trenutno nedobavljivo
EAN:
6935364020620
Naša koda:
MRZTP925
Splošni opis:
| Standards and Protocols | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x |
|---|---|
| Interface | 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) |
| Network Media | 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) |
| Fan Quantity | Fanless |
| Power Supply | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Dimensions ( W x D x H ) | 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) |
| Mounting | Rack Mountable |
| Max Power Consumption | 13.08W(220V/50Hz) |
| Max Heat Dissipation | 44.63BTU/h |
|
|
|
|---|---|
| Switching Capacity | 48Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 35.7Mpps |
| MAC Address Table | 8K |
| Jumbo Frame | 10KB |
| Green Technology | Yes |
| Transfer Method |
Store-and-Forward
|
Spletna stran proizvajalca: https://www.tp-link.com/en/products/details/cat-5072_TL-SG1024D.html#overview
Tehnične lastnosti:
Design
Stackable
Yes
Rack mounting
Yes
Product colour
Grey
LED indicators
Yes
Power
Power supply included
Yes
AC input frequency
50 - 60 Hz
AC input voltage
100 - 240 V
Power source
AC
Power consumption (max)
13.62 W
Operational conditions
Heat dissipation
46.44 BTU/h
Operating temperature (T-T)
32 - 104 °F
,
0 - 40 °C
Storage temperature (T-T)
-40 - 70 °C
Storage relative humidity (H-H)
5 - 90%
Operating relative humidity (H-H)
10 - 90%
Management features
Switch type
Unmanaged
Quality of Service (QoS) support
Yes
Weight & dimensions
Height
44 mm
Width
294 mm
Depth
180 mm
Network
10G support
No
Full duplex
Yes
Flow control support
Yes
Auto-negotiation
Yes
Auto MDI/MDI-X
Yes
Cable types supported
Cat4
,
Cat3
,
Cat5
,
Cat5e
Networking standards
IEEE 802.3x
,
IEEE 802.3u
,
IEEE 802.3ab
Packaging data
Rack mount kit
Yes
Package type
Box
Package weight
1.95 kg
Package width
250 mm
Package height
80 mm
Package depth
400 mm
User guide
Yes
Cables included
AC
Protocols
Supported network protocols
CSMA/CD, TCP/IP
Ports & interfaces
Basic switching RJ-45 Ethernet ports type
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity
24
Power connector
DC-in jack
Gigabit Ethernet (copper) ports quantity
24
Other features
Bandwidth
48 Gbit/s
Connectivity LEDs
Y
Power requirements
100 - 240V, 50/60Hz
Connectivity technology
Wired
Dimensions (WxDxH)
294 x 180 x 44 mm
Networking features
Gigabit Ethernet
Logistics data
Harmonized System (HS) code
85176990
Data transmission
Supported data transfer rates
10/100/100 Mbps
Store-and-forward
Yes
Jumbo frames
10000
Jumbo frames support
Yes
Forwarding rate
35.7 Mpps
Switching capacity
48 Gbit/s
MAC address table
8000 entries
Maximum data transfer rate
1 Gbit/s
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE)
No

