TP-LINK TL-SG1008MP 8-port gigabit PoE+ mrežno stikalo-switch
TP-LINK TL-SG1008MP gigabit PoE+ mrežno stikalo vam nudi 8 10/100/1000 Mbps RJ45 priključkov. Priključki podpirajo PoE+ za prenos podatkov in napajanje preko enega kabla.
Naša cena:
100,88 €
Že od 18.61 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
124,55 €
Spletna cena:
100,88 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (23,67 €)
Garancija:
Najmanj 1 leto, glej opis
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
6935364086770
Naša koda:
MRZTP916
Splošni opis:
| Proizvajalčeva koda | TL-SG1008MP |
|---|---|
| EAN koda | 6935364086770 |
| Proizvajalec: | TP-LINK |
| Namestitev: | rack / namizni |
| Vrsta stikala: | Unmanaged |
| Vmesniki: | 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX |
| Število POE portov: | 8 |
| Zmogljivost: | prepustnost: 16 Gbps |
| PoE: | 8x PoE+, 126W, 802.3at/af |
| Poraba: | 9,89 W (220V/50Hz, brez PD)<br>140,67 W (110V/60Hz, z 126 W PD) |
| Dimenzije: | 294 x 180 x 44 mm |
| Garancija | 36 mesecev |
Tehnične lastnosti:
Design
Product colour
Black
Housing material
Metal
Form factor
1U
Stackable
No
LED indicators
Yes
Rack mounting
Yes
Number of fans
1 fan(s)
Power
Power consumption (max)
173.65 W
AC input voltage
100 - 240 V
Power source
AC/PoE
AC input frequency
50/60 Hz
Power supply included
Yes
Operational conditions
Heat dissipation
592.15 BTU/h
Storage relative humidity (H-H)
5 - 90%
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 - 90%
Storage temperature (T-T)
-40 - 70 °C
Management features
Switch type
Unmanaged
Weight & dimensions
Width
294 mm
Depth
180 mm
Height
44 mm
Network
Half duplex
Yes
Copper ethernet cabling technology
1000BASE-T
,
100BASE-TX
,
10BASE-T
MAC address auto-learning supported
Yes
10G support
No
Networking standards
IEEE 802.3u
,
IEEE 802.3x
,
IEEE 802.3
,
IEEE 802.3ab
,
IEEE 802.1p
,
IEEE 802.3af
,
IEEE 802.3at
Auto-negotiation
Yes
Auto MDI/MDI-X
Yes
MAC address auto-aging supported
Yes
Cable types supported
Cat5
,
Cat5e
,
Cat3
,
Cat4
Flow control support
Yes
Full duplex
Yes
Performance
Maximum cable length
100 m
Packaging data
Package weight
2.11 kg
Package width
250 mm
Package type
Box
Package height
80 mm
Package depth
400 mm
Packaging content
User guide
Yes
Cables included
AC
Rack mount kit
Yes
Certificates
Compliance certificates
Federal Communications Commission (FCC)
,
RoHS
,
CE
Ports & interfaces
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity
8
Basic switching RJ-45 Ethernet ports type
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Gigabit Ethernet (copper) ports quantity
8
Logistics data
Harmonized System (HS) code
85176990
Data transmission
Store-and-forward
Yes
Forwarding rate
11.904 Mpps
Packet buffer memory
1.5 MB
MAC address table
4000 entries
Switching capacity
16 Gbit/s
Jumbo frames support
Yes
Jumbo frames
16000
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity
8
Total Power over Ethernet (PoE) budget
153 W
Power over Ethernet (PoE)
Yes
Sustainability
Sustainability compliance
Yes

