MEGA MT S8 i5-13400/32GB/1TB/RTX4060Ti-8GB (PC-GS8-205)
MEGA MT S8 i5-13400/32GB/1TB/RTX4060Ti-8GB (PC-GS8-205)
Naša cena:
1.367,38 €
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Že od 23.03 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.709,22 €
Spletna cena:
1.367,38 €
Vaš prihranek:
Popust 20,00% (341,84 €)
Garancija:
2 leti
Dobavljivost:
Trenutno nedobavljivo
EAN:
3830080616580
Naša koda:
PCBME589
Splošni opis:
| Procesor: | Intel Core i5-13400 10C/16T 2.5GHz/4.6GHz |
| Osnovna plošča: | B760 microATX DDR4 (Gigabyte, Asus, MSI) |
| Hlajenje: | Zračni hladilnik DeepCool AG400 BK ARGB – črna |
| Sistemski pomnilnik (RAM): | KIT (2x16GB) DDR4 RGB (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial) |
| Shranjevanje: | Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 1TB Kingston SNV2 3500/2100MB/s |
| Grafična kartica: | nVidia RTX4060Ti GigaByte Windforce OC 8GB GDDR6 |
| Napajalnik: | Antec 750H EC [750W] 80Plus Bronze – 88% |
| Ohišje: | Cougar Duoface črna – RGB |
| Mere: | Š:23cm, V:49,1cm, G:38,6cm |
| Priključki USB (ohišje spredaj): | 2xUSB3.0 1xUSB2.0 |
| Priključki USB (osnovna plošča): | 2xUSB2.0 1xUSB-C 3xUSB3.2 |
| Video vmesniki (osnovna plošča): | 1xVGA 1xHDMI 1xDisplayPort |
| Video vmesniki (dodatna grafična kartica): | 2xHDMI 2.1a 2xDisplayport 1.4a |
| Operacijski sistem: | Brez |

