PCPLUS Gamer Ryzen 5 5500/16GB/1TB/RTX 5060Ti 8GB (148063)
PCPLUS Gamer Ryzen 5 5500/16GB/1TB/RTX 5060Ti 8GB (148063)
Naša cena:
978,65 €
Že od 16.48 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.208,20 €
Spletna cena:
978,65 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (229,55 €)
Garancija:
2 leti
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
3830082176150
Naša koda:
PCBPP562
Splošni opis:
| Proizvajalec: | PCPLUS |
|---|---|
| Proizvajalčeva koda | 148063 |
| EAN koda: | 3830082176150 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5500 3,6GHz/4,2GHz, 6 jeder/12 niti |
| Osnovna plošča | AMD B550 |
| Pomnilnik: | 16GB (1x16GB) 3200 MT/s DDR4, KINGSTON ali G.Skill, 1 prosta reža |
| Kapaciteta diska: | 1TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5060 Ti 8 GB GDDR7 |
| Mrežna kartica: | 1 Gb Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: |
Spredaj: Zadaj: |
| Napajalnik: | 800W 80Plus Gold |
| Ohišje: | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija: | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije | 345 x 207 x 451 mm |
| Tip procesorja: | AMD Ryzen 5 |
| Pomnilnik: | 16GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | NVIDIA GeForce RTX 5060 TI |
| Operacijski sistem: | Brez |
Podatki proizvajalca:
Acord-92 d.o.o.
Stegne 13
1000 Ljubljana
Slovenija
info@acord-92.si
+386 1 583 72 30

