PCPLUS Gamer Ryzen 5 8400F/16GB/1TB SSD/RTX5060 8GB/W11H (148338)
PCPLUS Gamer Ryzen 5 8400F/16GB/1TB SSD/RTX5060 8GB/W11H (148338)
Naša cena:
1.247,54 €
Že od 21.01 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.540,17 €
Spletna cena:
1.247,54 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (292,63 €)
Garancija:
2 leti
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
3830082176716
Naša koda:
PCBPP545
Splošni opis:
| Proizvajalec: | PCPLUS |
|---|---|
| Proizvajalčeva koda | 148338 |
| EAN koda: | 3830082176716 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 8400F 4,2/4,7GHz, 6 jeder/12 niti |
| Osnovna plošča: | B650M ASUS/ASRock |
| Pomnilnik: | 16GB 6000MT/s DDR5, Kingston ali G.skill, 1 prosta reža |
| Kapaciteta diska: | 1 TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 |
| Mrežna kartica: | Realtek 2.5Gb |
| Priključki: |
Zadaj plošča: Grafična kartica: Spredaj: |
| Napajalnik: | 800W 80PLUS Gold |
| Ohišje: | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 345 x 207 x 451 mm |

