Računalnik MEGA MT S8 R7-7800X3D/32GB/2TB/RTX5070 (PC-GS8-207A)
Računalnik MEGA MT S8 R7-7800X3D/32GB/2TB/RTX5070 (PC-GS8-207A)
Naša cena:
2.428,00 €
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Že od 39.58 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
3.035,01 €
Spletna cena:
2.428,00 €
Vaš prihranek:
Popust 20,00% (607,01 €)
Garancija:
2 leti
Dobavljivost:
Trenutno nedobavljivo
EAN:
3830080616825
Naša koda:
PCBME599
Splošni opis:
| Procesor: | AMD Ryzen 7-7800X3D 8C/16T 4,2/5,0GHz |
| Osnovna plošča: | B650 microATX DDR5 (Gigabyte, Asus, MSI) |
| Hlajenje: | Vodno hlajenje DeepCool LE520 – 240mm ARGB – bela |
| Sistemski pomnilnik (RAM): | KIT (2x16GB) DDR5 (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial) |
| Shranjevanje: | Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 2TB Kingston SVN3S 6000/5000MB/s |
| Grafična kartica: | nVidia RTX5070 MSI SHADOW 2X OC 12GB GDDR7 |
| Napajalnik: | Antec 750H EC [750W] 80Plus Bronze – 88% |
| Ohišje: | Cougar Duoface bela – RGB |
| Mere: | Š:23cm, V:49,1cm, G:38,6cm |
| Priključki USB (ohišje spredaj): | 1xUSB3.0 1xUSB2.0 |
| Priključki USB (osnovna plošča): | 4xUSB3.2 4xUSB2.0 |
| Video vmesniki (osnovna plošča): | 1xVGA 1xHDMI 2.1 1xDisplayPort 1.4 |
| Video vmesniki (dodatna grafična kartica): | 1xHDMI 2.1b 3xDisplayport 2.1b |
| Operacijski sistem: | Brez |

