PCPLUS Magic Ryzen 7 5700G 16GB 1TB Windows 11 Home tipkovnica miška
PCPLUS Magic Ryzen 7 5700G 16GB 1TB Windows 11 Home tipkovnica miška
Naša cena:
795,30 €
Že od 13.40 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
981,86 €
Spletna cena:
795,30 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (186,56 €)
Garancija:
2 leti
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
3830082175085
Naša koda:
PCBPP621
Splošni opis:
| Proizvajalec: | PCPLUS |
|---|---|
| Proizvajalčeva koda | 147442 |
| EAN koda: | 3830082175085 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5700G 3,8/4,6GHz, 8 jeder, 16 niti |
| Osnovna plošča | ASUS A520 |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR5 3200MHz (1 prosta reža), Kingston ali G.skill |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD NVMe M.2 Kingston |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana AMD Radeon |
| Mrežna kartica: | gigabit Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: |
zadaj plošča: spredaj ohišje: |
| Napajalnik: | 400 W 80 Plus Bronze |
| Ohišje: | micro ATX |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija: | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Vsebina paketa: | PCplus računalnik, darilo: slovenska žična tipkovnica, miška, podloga |
| Dimenzije | 355 x 180 x 365 mm |

