SYNOLOGY DS124 NAS strežnik za 1 disk (DS124 )
SYNOLOGY DS124 NAS strežnik za 1 disk (DS124 )
Naša cena:
183,74 €
Že od 17.29 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
226,85 €
Spletna cena:
183,74 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (43,11 €)
Garancija:
Najmanj 1 leto, glej opis
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
4711174725014
Naša koda:
HNCSY936
Splošni opis:
| Proizvajalčeva koda | DS124 |
|---|---|
| EAN koda: | 4711174725014 |
| Proizvajalec: | SYNOLOGY |
| Namen uporabe: | Dom in pisarna |
| Tip: | Tower - samostoječ |
| Reže za diske: | 1x, 3.5" HDD / 2.5" SSD, do 108 TB |
| Procesor: | Realtek RTD1619B |
| Pomnilnik: | 1 GB DDR4 non-ECC |
| Omrežje: | 1x RJ45 1GbE |
| Priključki: | 1x RJ45 1GbE LAN, 2x USB 3.2 Gen 1 |
| RAID: | Basic |
| Licence za IP kamere: | do 12 IP kamer (vključno z 2x Free License) |
| Hlajenje: | 1x 60 x 60 |
| Poraba: | 10,69 W (3,44 W hibernacija) |
| Dimenzije: | 166 x 71 x 224 mm |
| Masa: | 0,7 kg |
| Glasnost: | 19 dB(A) |
| Garancija: | 24 mesecev |
| Vsebina paketa: | 1x NAS 1x Accessory Pack 1x AC napajalni adapter 1x RJ-45 LAN kabel 1x Navodila za uporabo |
Tehnične lastnosti:
Processor
Processor family
Realtek
Processor frequency
1.7 GHz
Processor manufacturer
Realtek
Processor model
RTD1619B
Memory
Internal memory type
DDR4
Internal memory
1 GB
Design
Fan diameter
6 cm
Cooling type
Active
Number of fans
1 fan(s)
Chassis type
Desktop
LED indicators
Yes
Product colour
Black
Power
AC input frequency
50 - 60 Hz
Power supply location
External
AC input voltage
100 - 240 V
Operational conditions
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
9 - 80%
Operating altitude
0 - 5000 m
Storage relative humidity (H-H)
5 - 95%
Storage temperature (T-T)
-20 - 60 °C
Weight & dimensions
Weight
700 g
Width
71 mm
Height
166 mm
Depth
224 mm
Network
Wake-on-LAN ready
Yes
iSCSI support
Yes
Ethernet LAN data rates
1000
Supported network protocols
SMB, AFP, NFS, FTP, WebDAV, CalDAV, iSCSI, Telnet, SSH, SNMP, and VPN (PPTP, OpenVPN™, L2TP)
Ethernet LAN
Yes
Performance
Backup features
iSCSI LUN
Multilingual support
Yes
On/off switch
Yes
Backup function
Yes
Reset button
Yes
Type
NAS
Web-based management
Yes
Access Control List (ACL)
Yes
Browser supported
Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari 14 and later, and Safari (iOS 14.0 and later) on iPad, Chrome
Device class
Small & Medium Business
Software
Operating system installed
DiskStation Manager
Storage
Installed storage drive type
No
Supported file systems
HFS+
,
FAT32
,
ext4
,
exFAT
,
BTRFS
,
ext3
,
NTFS
Supported storage drive types
HDD & SSD
Maximum supported storage capacity
108 TB
Storage drives installed
No
Storage drive interface
Serial ATA
Number of storage drives supported
1
Storage drive size
2.5/3.5"
Ports & interfaces
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
2
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
USB port
Yes
Priročniki:

