Dell Rugged Escape Backpack (460‑BCML)
Dell Rugged Escape Backpack (460‑BCML)
Naša cena:
71,24 €
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Že od 13.26 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
87,95 €
Spletna cena:
71,24 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (16,71 €)
Garancija:
1 leto
Dobavljivost:
Trenutno nedobavljivo
EAN:
5397184725467
Naša koda:
PCDDE850
Splošni opis:
| General | |
| Product Type: | Notebook carrying backpack |
| Product Material: | Nylon |
| Width: | 24.4 cm |
| Depth: | 33 cm |
| Height: | 45 cm |
| Weight: | 0.91 kg |
| Additional Compartments: | Notebook accessories |
| Features: | Zippered |
| Carrying Strap: | Carrying strap |
| Color: | Black |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support: | Limited warranty: - 1 year |

