Elegant Gray laptop bag do 15"
CNE-CB5G4
Naša cena:
23,60 €
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Redna cena:
29,13 €
Spletna cena:
23,60 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (5,53 €)
Garancija:
-
Dobavljivost:
Trenutno nedobavljivo
EAN:
5291485001063
Naša koda:
PCDBI999
Splošni opis:
| Značilnosti | |
| Case Type | Bag |
| Kratek Opis | Fashion Bag |
| Materijal | Polyester |
| Compliant Devices | Laptop |
| Razno | |
| Barva | siva |
| Namenjen | Notebook up to 15" |
| Vrsta pakiranja | Retail |
| Logistika | |
| Globina (mm) | 405 mm |
| Širina (mm) | 75 mm |
| Višina (mm) | 300 mm |
| Bruto Teža (kg) | 0.5 kg |
Tehnične lastnosti:
Features
Product main colour
Grey
Brand compatibility
Any brand
Maximum screen size
38.1 cm (15")
Expandable
No
Case type
Sleeve case
Carrying handle(s)
Yes
Protection features
Shock resistant
Removable shoulder strap
Yes
Shoulder strap
Yes
Material
Polyester
Surface coloration
Monochromatic
Weight & dimensions
Package height
300 mm
Package depth
405 mm
Package weight
500 g
Package width
75 mm
Priročniki:

