Torba za prenosnik do 15,6cm (15,6") London, Manhattan
Torba za prenosnik do 15,6cm (15,6") London, Manhattan
Naša cena:
8,22 €
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Redna cena:
10,15 €
Spletna cena:
8,22 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (1,93 €)
Garancija:
1 leto
Dobavljivost:
Trenutno nedobavljivo
EAN:
766623438889
Naša koda:
PCDMN998
Splošni opis:
| Značilnosti | |
| Kratek Opis | London |
| Materijal | Polyester |
| Compliant Devices | Prenosnik |
| Razno | |
| Barva | črna |
| Namenjen | Notebooks up to 15.6" |
| Parent Products Size | 15.6" |
| Vrsta pakiranja | Retail |
| Dimenzije & Teža | |
| Globina | 70 mm |
| Višina | 310 mm |
| Širina | 410 mm |
| Interior Dimensions | |
| Globina | 50 mm |
| Višina | 290 mm |
| Širina | 390 mm |

