ASUS ExpertBook B3 14 U5‑125U/16GB/1TB/14"/W11P (90NX0711‑M023E0)
ASUS ExpertBook B3 14 U5‑125U/16GB/1TB/14"/W11P (90NX0711‑M023E0)
Naša cena:
1.042,80 €
Že od 17.56 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.303,50 €
Spletna cena:
1.042,80 €
Vaš prihranek:
Popust 20,00% (260,70 €)
Garancija:
3 leta
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
4711387909126
Naša koda:
NOTAX490
Splošni opis:
| Proizvajalec: | ASUS |
|---|---|
| Proizvajalčeva koda | 90NX0711-M023E0 |
| EAN koda: | 4711387909126 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 IPS neodsevni, 300nits |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 125U 1,3GHz (12M Cache, do 4,3GHz, 12 jeder), Intel AI Boost NPU |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR5 (1x16GB) (2x DDR5 SO-DIMM reže, 1 prosta) |
| Kapaciteta diska: | 1 TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Intel Graphics |
| Mrežna kartica: | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema: | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2 |
| Čitalec kartic: | da |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, USB4, podpira sliko zaslon in napajanje 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica: | slovenska |
| Zvočniki: | Audio by Dirac |
| Spletna kamera: | 1080p FHD kamera z varnostno zaslonko, IR za Windows Hello podporo |
| Baterija: | 50 WHrs, 3S1P, 3-celična |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: plastika Material spodnjega dela: plastika |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 313,7 x 226,8 x 19,9 mm |
| Masa (neto): | 1,52 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |
| Vsebina paketa: | 65W USB-C univerzalni napajalnik |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |

