PCPLUS e-machine U5-225/16GB/1TB/W11H (148441)
PCPLUS e-machine U5-225/16GB/1TB/W11H (148441)
Naša cena:
893,09 €
Že od 15.05 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.102,58 €
Spletna cena:
893,09 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (209,49 €)
Garancija:
2 leti
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
3830082177027
Naša koda:
PCBPP517
Splošni opis:
| Proizvajalec: | PCPLUS |
|---|---|
| Proizvajalčeva koda | 148441 |
| EAN koda: | 3830082177027 |
| Procesor: | INTEL Core Ultra 5 225 3,3/4,9GHz, 6 (+4 efficient) jeder, 10 niti, dodaten AI čip: 13 TOPS |
| Osnovna plošča: | H860M ASRock/ASUS |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR5 5600MHz (1 prosta reža), Kingston ali G.skill |
| Kapaciteta diska: | SSD 1TB NVMe M.2 Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica: | 2,5Gb Ethernet |
| Zvočna kartica: | 7.1 CH HD |
| Priključki: |
spredaj ohišje: zadaj plošča: |
| Napajalnik: | 400 W 80Plus Bronze |
| Ohišje: | micro ATX |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Dodatno: | priložena slovenska tipkovnica in miška |
| Certifikati: | CE, 80PLUS Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 370 x 175 x 415 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |
Podatki proizvajalca:
Acord-92 d.o.o.
Stegne 13
1000 Ljubljana
Slovenija
info@acord-92.si
+386 1 583 72 30

