LENOVO Dual USB-C 65W GaN (G0A6065BEU)
LENOVO Dual USB-C 65W GaN (G0A6065BEU)
Naša cena:
32,45 €
Redna cena:
39,58 €
Spletna cena:
32,45 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (7,13 €)
Garancija:
-
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
195892129134
Naša koda:
PCDLN826
Splošni opis:
| Naziv izdelka: | LENOVO Dual USB-C 65W GaN Charger 1Y black |
| Opis: | Lenovo - Power adapter - GaN - 65 Watt (USB-C) - black - Europe - for K14 G2 IRU; K14 Gen 2; ThinkBook 14 G5 ABP; 14 G5 IRL; 15 G5 IRL; ThinkPad T14s Gen 4 |
| EAN: | 0195892129134 |
| Proizvajalčeva garancija: | 12 mesečna Bring-In garancija |
| General | |
| Product Type: | Power adapter |
| Width: | 5 cm |
| Depth: | 3 cm |
| Height: | 8.15 cm |
| Weight: | 115 g |
| Enclosure Colour: | Black |
| Localisation: | Europe |
| Power Device | |
| Voltage Required: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Input Connectors: | Power Type C |
| Input Connectors Qty: | 2 |
| Output connectors: | 24 pin USB-C |
| Power Provided: | 65 Watt |
| Miscellaneous | |
| Packaging Type: | Retail box |
| Cables Included: | USB-C cable - 1.5 m |
| Compliant Standards: | DoE Level VI, ANATEL, CoC, BIS, BSMI, CCC, CMIM, EAC, EOIR Courts & Appeals System (ECAS), LVE, RoHS, KC, NRCS, SABS, RCM, SEC, SONCAP, TISI, LVD, UL |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support: | Limited warranty - replacement - 1 year |
| Compatibility Information | |
| Designed For: | Lenovo K14 G2 IRU 21G1 Lenovo K14 Gen 2 21G0, 21G1 Lenovo ThinkBook 14 G5 ABP 21JE, 21JF Lenovo ThinkBook 14 G5 IRL 21JC Lenovo ThinkBook 14s Yoga G3 IRU 21JG Lenovo ThinkBook 15 G5 IRL 21JD Lenovo ThinkBook 16p G4 IRH 21J8 Lenovo ThinkBook Plus G4 IRU 21JJ Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JK, 21JL, 21JR, 21JS Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 21JN, 21JQ Lenovo ThinkPad L13 Gen 4 21FG, 21FH, 21FN, 21FQ Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 4 21FJ, 21FK, 21FR, 21FS Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 21H1, 21H2, 21H5, 21H6 Lenovo ThinkPad L15 Gen 4 21H3, 21H4, 21H7, 21H8 Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 21J5, 21J6 Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 21HF, 21HG Lenovo ThinkPad P16s Gen 2 21HK, 21HL Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 21HD, 21HE Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 21F6, 21F7, 21F8, 21F9 Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 21HH, 21HJ Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 21HM, 21HN Lenovo ThinkPad X1 Fold 16 Gen 1 21ES, 21ET Lenovo ThinkPad X1 Fold Gen 1 21ET Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 8 21HQ, 21HR Lenovo ThinkPad X13 Gen 4 21EX, 21EY, 21J3, 21J4 Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 4 21F2, 21F3 |

