Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15" (460‑BDQP)
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15" (460‑BDQP)
Naša cena:
16,09 €
Redna cena:
19,86 €
Spletna cena:
16,09 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (3,77 €)
Garancija:
Najmanj 1 leto, glej opis
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
5397184820353
Naša koda:
PCDDE851
Splošni opis:
| General | |
| Product Type: | Notebook carrying backpack |
| Product Material: | Polyester, 100% recycled plastic |
| Width: | 31.5 cm |
| Depth: | 14 cm |
| Height: | 44.5 cm |
| Weight: | 590 g |
| Notebook Compatibility: | 15.6" |
| Notebook Supported Sizes: | Up to 15.6" / up to 39.6 cm |
| Notebook Compatibility Dimensions: | 40 cm x 27 cm x 2.5 cm |
| Additional Compartments: | Organizer, front zippered pocket, document compartment, padded tablet pocket, padded laptop compartment, accessories compartment, 2 x side mesh pocket |
| Features: | Weather resistant, dirt-resistant, padded sleeve, luggage pass through, reflective accent |
| Carrying Strap: | Grab handle, adjustable shoulder strap |
| Closure Type: | Zipper |
| Lining Material: | 600D fabric |
| Colour: | Black |
Tehnične lastnosti:
Features
Interior pockets
Tablet pocket
,
Document pocket
Brand compatibility
DELL
Material
Polyester
Exterior pockets
Side pocket
,
Front pocket
Carrying handle(s)
Yes
Front pocket
Yes
Surface coloration
Monochromatic
Product main colour
Black
Case type
Backpack
Protection features
Dirt resistant, Water resistant
Closure type
Zipper
Maximum screen size
39.6 cm (15.6")
Shoulder strap
Yes
Removable shoulder strap
Yes
Weight & dimensions
Width
315 mm
Height
445 mm
Depth
140 mm
Weight
590 g
Notebook compartment dimensions (W x D x H)
400 x 270 x 25 mm

