ASUS ExpertBook B5 i5-120U/16GB/1TB/16"/W11P (90NX07A1-M00B70)
ASUS ExpertBook B5 i5-120U/16GB/1TB/16"/W11P (90NX07A1-M00B70)
Naša cena:
1.271,53 €
Že od 21.41 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.589,42 €
Spletna cena:
1.271,53 €
Vaš prihranek:
Popust 20,00% (317,89 €)
Garancija:
2 leti (baterija 1 leto)
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
4711387909171
Naša koda:
NOTAX570
Splošni opis:
| Proizvajalec: | ASUS |
|---|---|
| Proizvajalčeva koda | 90NX07A1-M00LW0 |
| EAN koda: | 4711387909171 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" (40,64cm) 2560 x 1600 16:10 IPS, 120Hz, anti glare 500nits |
| Procesor: | Intel Core 5 120U 1.4 GHz (12MB, do 5.0 GHz, 10 jeder), Intel AI Boost NPU |
| Pomnilnik: | 16GB DDR5 (2x DDR5 SO-DIMM reže, 1 prosta) |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Intel Grafika |
| Mrežna kartica: | Gigabit Ethernet |
| Brezžična mrežna oprema: | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic: | čitalec pametnih kartic |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, USB4, podpira zaslon / napajanje, 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Tipkovnica: | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki: | Dolby Atmos |
| Spletna kamera: | 1080p FHD kamera z varnostno zaslonko |
| Baterija: | 63 WHrs, 3S1P, 3 celična |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: magnezij-aluminij Material spodnjega dela: aluminij |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 358 x 254,3 x 18,9 - 22,9 mm |
| Masa (neto): | 1,75 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Razširitvene reže: | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |
Podatki proizvajalca:
ASUSTeK Computer Inc.
No. 15, Li-De Road, Beitou District, Taipei 112
Taiwan
email@asus.com
Odgovorna oseba za varnost:
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25, 1105 Amsterdam
Nederlands
acwb_st_consumer@asus.com

