HP Omnibook 7 16-az0004nm Core 7 240H/32GB/1TB/16"/W11P (C1KP0EA#BED)
HP Omnibook 7 16-az0004nm Core 7 240H/32GB/1TB/16"/W11P (C1KP0EA#BED)
Naša cena:
1.393,26 €
Že od 23.47 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.741,58 €
Spletna cena:
1.393,26 €
Vaš prihranek:
Popust 20,00% (348,32 €)
Garancija:
2 leti
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
199485073958
Naša koda:
NOTHC805
Splošni opis:
| Processor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 7 (Series 2) 240H |
| Max Turbo Speed: | 5.2 GHz |
| Number of Cores: | 10-core |
| Cache: | L3 - 24 MB |
| Features: | Intel Turbo Boost Technology, 16 Threads |
| Memory | |
| RAM: | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Technology: | DDR5 SDRAM |
| Speed: | 5600 MT/s |
| Form Factor: | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty: | 2 |
| Empty Slots: | 0 |
| Storage | |
| Main Storage: | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Display | |
| Type: | 16" - IPS |
| Resolution: | 1920 x 1200 (2K) |
| Widescreen: | Yes |
| Image Aspect Ratio: | 16:10 |
| Image Brightness: | 300 cd/m² |
| Colour Gamut: | 62.5% sRGB |
| Features: | Anti-glare, Flicker Free technology, Micro Edge, 88.24% screen-to-body ratio (without speakers) |
| Audio & Video | |
| Graphics Processor: | Intel Graphics |
| Camera: | Yes |
| Resolution: | 5 Megapixel |
| Camera Features: | Privacy shutter, IR camera, Temporal Noise Reduction |
| Sound: | Dual speakers, dual array microphone |
| Compliant Standards: | DTS:X Ultra |
| Audio Features: | Output: HP Audio Boost, Poly Studio |
| Input | |
| Type: | Keyboard, imagepad |
| Keyboard Backlight: | Yes |
| Keyboard Layout: | Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Numeric Keypad: | Yes |
| Features: | Mic mute key, full-size |
| Communications | |
| Wireless: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Features: | Dual stream (2x2), HP Extended Range Wireless LAN, Modern Standby (Connected) |
| Wireless Broadband (WWAN) | |
| Service Provider: | Service not included |
| Battery | |
| Technology: | 4-cell lithium polymer |
| Capacity: | 70 Wh |
| Run Time: | Up to 15.75 hour(s) |
| Battery Run Time: | Video playback: up to 15.75 hour(s) Typical usage: up to 11 hour(s) |
| AC Adapter | |
| Output: | 100 Watt |
| Connections & Expansion | |
| Slots: | 2 x M.2 Card |
| Interfaces Details: | USB 3.2 Gen 2 USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.1, Sleep & Charge) USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.1, Sleep & Charge) HDMI Headphone/microphone combo jack |
| Miscellaneous | |
| Colour: | Glacier silver, glacier silver aluminium |
| Surface Finish: | Sandblasted anodised finish |
| Features: | HP Fast Charge, TPM support |
| Included Accessories: | HP 100W USB-C AC Adapter |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions (WxDxH): | 35.78 cm x 25.48 cm x 1.5 cm |
| Weight: | 1.91 kg |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight: | 8 cm x 42.3 cm x 30.3 cm / 3.42 kg |

