ASUS ExpertBook P3 R5 AI‑330/16GB/1TB/16"/W11H (90NX0981‑M00AW0)
ASUS ExpertBook P3 R5 AI‑330/16GB/1TB/16"/W11H (90NX0981‑M00AW0)
Naša cena:
1.017,39 €
Že od 17.14 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.271,74 €
Spletna cena:
1.017,39 €
Vaš prihranek:
Popust 20,00% (254,35 €)
Garancija:
3 leta
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
4711636231916
Naša koda:
NOTAX483
Splošni opis:
| Proizvajalec: | ASUS |
|---|---|
| Proizvajalčeva koda | 90NX0981-M00AW0 |
| EAN koda: | 4711636231916 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16", FHD (1920 x 1200) 16:10, LED, IPS, Anti-glare, 300nits |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 5 330 2.0GHz (8MB Cache, do 4.5 GHz, 4 jeder, 8 niti); NPU 50 TOPs |
| Pomnilnik: | 16 GB (1x16GB DDR5 SO-DIMM) |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana AMD Radeon 820M |
| Brezžična mrežna oprema: | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.4 Wireless |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C podpira zaslon / napajanje 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Tipkovnica: | osvetljena, slovenska, Chiclet, odporna proti politju |
| Zvočniki: | Audio by Dirac, Smart Amp Technology |
| Spletna kamera: | 1080p FHD kamera z varnostno zaslonko |
| Baterija: | 70WHrs, 4S1P, 3-cell Li-ion |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: aluminij Material spodnjega dela: aluminij |
| Barva: | Misty Grey |
| Dimenzije: | 35,84 x 25,35 x 1,79 cm |
| Masa (neto): | 1,87 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Razširitvene reže: | 2x DDR5 SO-DIMM (obe zasedeni) 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 |
| Dodatno: |
|
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | FSC Recycled |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 55 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |

