HP ProBook 4 G1i Core 5 120U/16GB/512GB/14"/W11P (B9YK2ET#BED)
HP ProBook 4 G1i Core 5 120U/16GB/512GB/14"/W11P (B9YK2ET#BED)
Naša cena:
1.367,56 €
Že od 23.03 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.709,44 €
Spletna cena:
1.367,56 €
Vaš prihranek:
Popust 20,00% (341,88 €)
Garancija:
najmanj 1 leto, glej opis
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
199251657887
Naša koda:
NOTHC810
Splošni opis:
| General | |
| Product Type: | Notebook |
| Operating System: | Windows 11 Pro - Croatian / English / Slovenian / Serbian |
| Processor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 5 (Series 1) 120U |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz |
| Number of Cores: | 10-core |
| Cache: | L3 - 12 MB |
| Features: | Intel Turbo Boost Technology, 12 Threads |
| Memory | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Technology: | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Speed: | 5600 MT/s |
| Form Factor: | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty: | 2 |
| Empty Slots: | 1 |
| Storage | |
| Main Storage: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Display | |
| Type: | 14" - IPS |
| Resolution: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Widescreen: | Yes |
| Image Brightness: | 300 cd/m² |
| Colour Gamut: | 62.5% sRGB |
| Features: | Anti-glare, Low Blue Light technology, Low Power |
| Audio & Video | |
| Graphics Processor: | Intel Graphics |
| Camera: | Yes - Full HD |
| Video Resolutions: | 1080p |
| Sound: | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features: | Output: Poly Studio |
| Input | |
| Type: | Keyboard, ClickPad |
| Keyboard Backlight: | Yes |
| Keyboard Layout: | Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Features: | Multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant |
| Communications | |
| Wireless: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface: | Ethernet |
| Features: | Wake-on-LAN (WOL), dual stream (2x2) |
| Battery | |
| Technology: | 3-cell lithium polymer |
| Capacity: | 56 Wh |
| AC Adapter | |
| Output: | 45 Watt |
| Connections & Expansion | |
| Interfaces Details: | 2 x USB 3.2 Gen 1 (powered) 2 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0, Sleep & Charge) HDMI Headphone/microphone combo jack LAN (RJ-45) |
| Miscellaneous | |
| Colour: | Pike silver |
| Integrated Options: | Hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Features: | HP Automatic Drive Lock, HP DriveLock, HP Fast Charge, BIOS Update via Network, MIL-STD-810H tested, Secured-core PC capable |
| Theft/Intrusion Protection: | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories: | HP 45W USB-C AC Adapter |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions (WxDxH): | 31.86 cm x 22.43 cm x 1.7 cm |
| Weight: | 1.4 kg |

