ASUS ExpertBook B3 U7 155H/32GB/1TB/14"/W11P (90NX0711-M01E70)
ASUS ExpertBook B3 U7 155H/32GB/1TB/14"/W11P (90NX0711-M01E70)
Naša cena:
1.462,13 €
Že od 24.63 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.827,67 €
Spletna cena:
1.462,13 €
Vaš prihranek:
Popust 20,00% (365,54 €)
Garancija:
3 leta
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
4711387790823
Naša koda:
NOTAX590
Splošni opis:
| Proizvajalec: | ASUS |
|---|---|
| Proizvajalčeva koda | 90NX0711-M01E70 |
| EAN koda: | 4711387790823 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" (35,56cm) 2560 x 1600 16:10, 120 Hz, 500Nits, anti glare |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 155H 1,4 GHz (24M Cache, do 4,8 GHz, 16 jeder); Intel AI Boost NPU, Intel vPro Essentials z Intel |
| Pomnilnik: | 32 GB DDR5 (2x DDR5 SO-DIMM reže) |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Arc |
| Mrežna kartica: | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema: | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless, 4G LTE podpora |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, skladno z USB4, podpira zaslon in power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica: | osvetljena chiclet slovenska, odporna proti politju |
| Zvočniki: | Audio by Dirac |
| Spletna kamera: | 1080p FHD z IR funkcijo za podporo Windows Hello, varnostna zaslonka |
| Baterija: | 63 Whrs 3S1P, 3 celična Li-ion |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: plastika Material spodnjega dela: plastika |
| Barva: | črna (Star Black) |
| Dimenzije | 31,37 x 22,68 x 1,99 cm |
| Masa: | 1,45 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija: | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |

