ASUS ExpertBook B3 i7 1355U/16GB/1TB/14"/RTX2050/W11P (90NX06Z1-M00NR0)
ASUS ExpertBook B3 i7 1355U/16GB/1TB/14"/RTX2050/W11P (90NX06Z1-M00NR0)
Naša cena:
1.462,13 €
Že od 24.63 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
1.827,67 €
Spletna cena:
1.462,13 €
Vaš prihranek:
Popust 20,00% (365,54 €)
Garancija:
2 leti (baterija 1 leto)
Dobavljivost:
Dobava 1-2 dni
EAN:
4711387909133
Naša koda:
NOTAX578
Splošni opis:
| Proizvajalec: | ASUS |
|---|---|
| Proizvajalčeva koda | 90NX06Z1-M00NR0 |
| EAN koda: | 4711387909133 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" WQXGA (2560 x 1600) 16:10 IPS 120Hz neodsevni, 300nits |
| Procesor: | Intel Core i7-1355U 1,7GHz (12M Cache, do 5GHz, 10 jeder) |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR5 (2x DDR5 SO-DIMM reže, 1 prosta, do 32GB) |
| Kapaciteta diska: | 1 TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB GDDR6 |
| Mrežna kartica: | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema: | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic: | da |
| Priključki: | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C podpira napajanje 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x Thunderbolt 4, USB4, podpira zaslon in napajanje 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica: | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki: | Audio by Dirac |
| Spletna kamera: | 1080p FHD kamera z varnostno zaslonko, IR za Windows Hello podporo |
| Baterija: | 63 WHrs, 3S1P, 3-celična |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: plastika Material spodnjega dela: plastika ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Barva: | črna |
| Dimenzije | 313,7 x 226,8 x 23,9 mm |
| Masa: | 1,54 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prtsnih odtisov |
| Garancija: | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |
| Vsebina paketa: | napajalnik Type-C 90W univerzalni |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 90W |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 90W |
| Ima polnilec: | Da |

